Volkswagen ID.4
Al snel introduceert Volkswagen met de ID.4 hun tweede model in de elektrische ID-lijn. Na het snelle succes van de ID.3 wil Volkswagen in 2020 ook nog een EV-SUV lanceren. Het platform van de ID.4 heeft net als de Skoda Enyaq het MEB-platform. Met een vermogen van 150 kW (204pk) trekt deze EV van 0-100 km/h in 8,5 seconden. De eerste versies zullen nog voor het einde van 2020 beschikbaar zijn, dus ook met 8% bijtelling. De prijs van de ID.4 zal starten vanaf €47.000,-.
Het is mogelijk om 80% capaciteit in 36 minuten te laden op een vermogen van 125kW. Bekijk welke laadpaal bij jouw aansluiting past en vraag een vrijblijvende offerte aan.
Realistische actieradius: 285- 580 km • Accucapaciteit: 77 kWh
Daarom E-Flux:
24/7 support
Advies op maat
Inzicht in laadsessies
Verrekening van laadkosten
Ik heb een 1x35A aansluiting
Ik heb een 1x40A aansluiting
• Laadpaal: 1-fase 32A 7,4kW
• Met Dynamic Load Balancing
• Laadtijd: 11 – 13 uur
Ik heb een 3x25A aansluiting
• Laadpaal: 1-fase 32A 7,4kW of 3-fase 32A, 22kW
• Met Dynamic Load Balancing
• Laadtijd: 7 – 9 uur
Overal jouw auto kunnen opladen? Kies voor zekerheid met de E-Flux laadpas.
Bestel E-Flux laadpasFeel free!
E-Flux biedt een onafhankelijk eMobility platform dat op verschillende laadpalen werkt. Samen met installatiepartners én fabrikanten realiseren wij een complete laadoplossing. Met E-Flux krijg je inzicht in laadsessies en worden deze automatisch verrekend. Daarnaast bieden wij 24/7 helpdesk support. Hiervoor kan je een abonnement afsluiten. Meer weten? Neem contact op.
Interesse in een laadpunt?
E-Flux is een onafhankelijk eMobility platform, samen met onze partners bieden wij voor iedere situatie een geschikte laadoplossing. E-Flux heeft een groot netwerk van EV specialisten die een advies en/of offerte kunnen uitbrengen voor een laadpunt. E-Flux biedt hierin abonnementen voor beheer zodat laadkosten verrekend en vergoed kunnen worden.
Laat via het onderstaande formulier je gegevens achter als je een offerte wil ontvangen. Deze zal door één van onze partners worden worden opgesteld.